Działania i projekty
      2007
      2008
      2009
      2010
   Galeria
   Kontakt
   Linki
   NGU
   O nas

KSIĘGA GOŚCI
[ zobacz księgę | dopisz do księgi ]


 
Stowarzyszenie "Nowe Miasto" działa jako grupa nieformalna od 2004 roku. W ramach swojej działalności członkowie brali udział w następujących przedsięwzięciach: trzy edycje "Dni Rzucania Palenia" realizowane we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Tomaszowie Lubelskim i Hufcem Pracy 3-4, wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży realizowany w formie dziecińców i ferii zimowych. W ramach tych działań przeprowadzono: ferie "Pora Bibliotecznych Czarów". Wspólnie ze stowarzyszeniem "Zielony Domek" realizowało półkolonie dla dzieci i młodzieży "Z naturą za pan brat". Członkowie stowarzyszenia włączyli się czynnie jako wolontariusze do projektu realizowanego przez Pełnomocnika Do Spraw Uzależnień w Tomaszowie Lubelskim "Szkoła Zdrowia"
Stowarzyszenie zarejestrowało swoją działalność w Krajowym Rejestrze Sądowym 20.09.2007 roku.
Członkowie stowarzyszenia "Nowe Miasto" włączyli się do IV Edycji "Dni Rzucania Palenia", realizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Hufiec Pracy. Akcja objęła zasięgiem powiat Tomaszów Lubelski. Finansowana była przez Lubelską Wojewódzką Komendę, Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim i Urząd Miasta w Tomaszowie Lubelski. W grudniu 2007 r. stowarzyszenie zorganizowało kolacją wigilijną z bogatą oprawą artystyczną dla uczestników Hufca Pracy 3-4 w Tomaszowie Lubelskim.
Rok 2007, jako organizator, zakończyło przygotowaniami do festynu zorganizowanego w Tomaszowie Lubelskim w ramach akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
 
ADMINISTRATOR: SŁAWOMIR ZDYBEK i NORBERT PANKIEWICZ
Kreator Stron www